Ekonomi

Coinbase’in Notu, Bitcoin Fiyat Artışından Sonra JPMorgan Tarafından İyileştirildi

Coinbase (NASDAQ: MADENİ PARA ) Perşembe günü JPMorgan tarafından kredi notu düşük performanstan nötr’e yükseltildi. Banka, bu değişimin sebebinin Bitcoin fiyatındaki artış olduğunu belirtti. JPMorgan analistleri Coinbase hisseleri için 80 dolarlık bir fiyat hedefi belirledi.

Analistler, Bitcoin fiyatındaki artışın hem kripto para piyasasını hem de Coinbase’in kar potansiyelini artırdığı konusunda yatırımcılara bilgi verdi.

JPMorgan daha önce, son üç ayda Bitcoin’i çevreleyen heyecanın, yeni ABD Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) onaylanması ve piyasaya sürülmesiyle teşvik edilen, kripto para piyasasına sermaye akışına yönelik aşırı iyimser beklentilerden kaynaklandığına dair endişelerini dile getirmişti. gerçek Bitcoin spot piyasası.

JPMorgan analistleri, “Ancak, ABD Bitcoin spot ETF’lerinin piyasaya sürülmesinin ardından Bitcoin fiyatında yaşanan ilk düşüş, artık Bitcoin değerinde önemli bir artışa dönüştü” dedi.

“Bitcoin değerindeki bu artışın, spot Bitcoin ETF’lerine daha fazla girişe yol açtığına, Bitcoin fiyatını daha da yükselttiğine ve diğer dijital tokenlerin fiyatlarının da artmasına neden olduğuna inanıyoruz.”

Bitcoin ETF’lerine giren sermayedeki son artışın ve Bitcoin ile Ethereum’un değerindeki önemli artışın ardından banka, kripto para birimlerinin yüksek fiyatlarının sadece devam etmeyeceğini, aynı zamanda daha yüksek faaliyet seviyelerine yol açacağını ve Coinbase’in karlılığını güçlendireceğini varsayıyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için lütfen Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu